Never Forget Your Enemy
Tytuł oryginalny: ยังไง..ก็ใช่นาย
Tytuł alternatywny: Ne Wonsureul Itji Mara, Yangngai... Ko Chai Nai
Kraj: Tajlandia, Korea Południowa
Rok emisji: 2026
Odcinki: 8
Czas trwania: 30 min.
Gatunki: Romans, BL, 18+
Tytuł alternatywny: Ne Wonsureul Itji Mara, Yangngai... Ko Chai Nai
Kraj: Tajlandia, Korea Południowa
Rok emisji: 2026
Odcinki: 8
Czas trwania: 30 min.
Gatunki: Romans, BL, 18+
Tłumaczenie: Moana
Korekta: Majo
Czasówka: Nimilka
! Serial zawiera sceny nieodpowiednie
dla osób niepełnoletnich !
Opis: Historia opowiada o młodym mężczyźnie - Gi Haneulu, który w wyniku poważnego wypadku traci wszystkie wspomnienia z ostatnich dziesięciu lat swojego życia. Starając się poskładać w całość to, kim się stał - i co mógł stracić - nagle staje w obliczu nieoczekiwanego obrotu wydarzeń. Pojawia się jego dawny szkolny rywal, twierdząc, że nie są już wrogami, lecz parą.
Gdy Haneul próbuje pogodzić obraz siebie, jaki zachował w pamięci, z życiem, które najwyraźniej ułożył sobie w ciągu ostatniej dekady, zaczynają pojawiać się pytania. Czy ich związek istniał naprawdę? Co nastąpiło między rywalizacją a romansem? I czy miłość może przetrwać, gdy jedna osoba pamięta wszystko, a druga - nic?
Wróg z przeszłości i miłość, która zaczyna się na nowo…
Kiedy serce mówi „nie”, a ciało wskazuje coś zupełnie innego.
⬇ Linki⬇
Odcinek 1 CDA
Odcinek 2 CDA
Odcinek 3 CDA
Odcinek 4 CDA
Odcinek 5 CDA
Odcinek 6 CDA
Odcinek 7 CDA
Odcinek 8 CDA
Zastrzeżenie: Udostępniony utwór audiowizualny należy do ich twórców. Blog Kierunek Azja nie jest właścicielem żadnego z zamieszczonych materiałów ani muzyki użytej w tej produkcji. Przeznaczone wyłącznie dla rozrywki publicznej.


❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
OdpowiedzUsuń❤️
UsuńWiedziałam, że mogę na Was liczyć. Jestem ogromnie wdzięczna za tłumaczenie. Chylę czoła❤️
OdpowiedzUsuńObok tej propozycji nie mogłyśmy przejść obojętnie ❤️
UsuńDziękuję Wam za życiową serię, która mocno komplikuje moje myślenie... czy byli w związku, czy nie byli? Od momentu kiedy stracił pamięć tych lat..
OdpowiedzUsuń❤️Z każdym kolejnym odcinkiem przybędzie informacji... a może pytań... kto wie...
UsuńDziękuję za tłumaczenie
OdpowiedzUsuń❤️
UsuńDziękuję za literki🥰
OdpowiedzUsuń❤️
UsuńOj w mojej głowie też dużo pytań i wątpliwości😟 ,ale cóż poczekamy zobaczymy .Dziękuję za tłumaczenie pięknych dram ❤️👌
OdpowiedzUsuńMiałyśmy już pełny „grafik”, ale nie mogłyśmy przejść obok „Never Forget Your Enemy” obojętnie❤️
UsuńDziękuję za tłumaczenie ❤️ Im więcej odcinków tym więcej pytań?! Lubię koreańskie dramy, zawsze jest coś głębszego...
OdpowiedzUsuń😍
To prawda... Również (bardzo) lubimy koreańskie produkcje, dlatego trudno jest przejść nam obok nich obojętnie ❤️
UsuńI jak tu Was nie kochać jak się czekało na odcinek a są 2 zamiast jednego ❤️
OdpowiedzUsuń❤️❤️
UsuńObejrzałam już dostępne odcinki i zdecydowanie będę czekać na piątek! Dziękuję, Dziewczyny!
OdpowiedzUsuńViola
🥰
UsuńAle budowane jest napięcie w tej dramie ,teraz piąteczek mnie uratuje 😉a raczej nas wszystkich sądząc po komentarzach 😁Dziękuję najwspanialsze dziewczyny 👌❤️
OdpowiedzUsuńOj tak. Emocji nie brakuje! Finał tuż tuż 💛
UsuńDziękuję za tłumaczenie. Jak zwykle się nie zawiodłam... zrobiłam maraton i czekam na piątek z utęsknieniem :) Korea, to jednak zupełnie inne klimaty...
OdpowiedzUsuń🥰
UsuńBardzo dziękuję za tłumaczenie. Na pewno wrócę do tej pozycji. Wciągająca fabuła, chemia między bohaterami niesamowita. Uważam, że to dobra tajsko-koreańska produkcja, która zasługuje na uwagę. Polecam!
OdpowiedzUsuńZgadzam się, to dobra produkcja. Dziękujemy za komentarz ❤️
UsuńDziękuję za tłumaczenie
OdpowiedzUsuń❤️
UsuńBardzo dziękuję za literki.
OdpowiedzUsuń❤️
UsuńDziękuje bardzo za tłumaczenie. Drama fantastyczna
OdpowiedzUsuńTo prawda ❤️🥰
UsuńDziękuje za tłumaczenie, jesteście super.
OdpowiedzUsuń😘❤️
UsuńDziękuję za tłumaczenie
OdpowiedzUsuń❤️
UsuńTo było to !!!!!!!!!!! Bardzo dziękuję za tłumaczenie.
OdpowiedzUsuńTrafnie napisane ❤️
UsuńDziękuję za tłumaczenie :)
OdpowiedzUsuń❤️
UsuńNa początku dziękuję za literki 😘😘 a co do samej dramy mam mieszane uczucia bo fabuła i historia jaka jest w niej przedstawiona są bardzo wciągające i aż człowiek czeka na kolejny odcinek żeby się dowiedzieć co dalej ale z drugiej strony mam wrażenie że chemia między głównymi bohaterami prawie nie istnieje i to wszystko jest takie sztuczne przez co troszkę opornie mi się ją oglądało ale może po prostu mam zbyt wysokie standardy 😂😂 jeśli chodzi o chemię chłopców w różnych produkcjach bl dlatego tutaj czuje niedosyt. Mimo wszystko uważam że warto obejrzeć chociażby dla samej historii.
OdpowiedzUsuń❤️Mam inne zdanie co do chemii między bohaterami, dla mnie tam sztuczności brak. Ale jak pisałam wielokrotnie, dobrze, że widzimy świat odmiennie, to powoduje, że jest ciekawiej.
UsuńPoczątkową niezręczność między głównymi bohaterami odebrałam jako celowy zabieg, mając na uwadze, że Gi Haneul emocjonalnie cofnął się do czasów, gdy miał 19 lat, a Yeo Saebyeok wyraźnie porusza się ostrożnie w jego obecności. Jednakże intymność, którą zaczęli budować od drugiego odcinka, osadzając ich relację na poziomie na tyle fizycznym, że pozwoliło mi to uwierzyć w ich historię i uczucia. Uważam, że największym ograniczeniem był tutaj czas, który być może pozwoliłby chemii między nimi „wybrzmieć” znacznie bardziej. Warto też pamiętać, że każdy z nas tworzy swój własny, niepowtarzalny obraz rzeczywistości i sposobu postrzegania. Dziękujemy za podzielenie się wrażeniami❤️
UsuńTak myślę że większa ilość czasu na ekranie dałaby im możliwość pogłębienia chemii między nimi i to wszystko byłoby takie troszkę naturalniejsze.😊
Usuń